Žaidimo taisyklės

 

ŽAIDIMO „PIRK NOMEDA ŠOKOLADŲ IR LAIMĖK KELIONĘ, IŠMANŲJĮ TELEFONĄ AR PLANŠETINĮ KOMPIUTERĮ“ TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

 1. Žaidimo pavadinimas:  „PIRK NOMEDA ŠOKOLADŲ IR LAIMĖK KELIONĘ, IŠMANŲJĮ TELEFONĄ AR PLANŠETINĮ KOMPIUTERĮ“.

 2. Žaidimo organizatorius: akcinė bendrovė „Vilniaus pergalė“, buveinės adresas: V. A. Graičiūno g. 26, Vilniaus m., įmonės kodas 222262320, duomenys apie įmonę kaupiami ir saugomi VĮ „Registrų centras“.

3. Žaidimo laikotarpis: žaidimas vyksta nuo 2014 m. vasario 01 d. iki 2014 m. balandžio 01 d.

4. Žaidimo dalyviai: žaidime gali dalyvauti pirkėjai - fiziniai asmenys, tiksliai besilaikantys visų žaidimo taisyklių, nuo 2014 m. vasario 01 d. iki 2014 m. balandžio 01 d. imtinai, Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos vietose įsigiję bet kurios rūšies NOMEDA šokoladą, turintys pirkimo kvitą ir užsiregistravę savo pirkimo čekį internetiniame tinklalapyje www.nomeda-saldumynai.lt. Jaunesni nei 18 metų asmenys žaidime dalyvauti gali tik su tėvų ar globėjų sutikimu. Jei žaidime dalyvauja jaunesnis nei 18 metų asmuo, laikoma, kad jo tėvai ar globėjai

susipažino su šiomis taisyklėmis ir davė sutikimą dalyvauti žaidime. Žaidime negali dalyvauti žaidimo organizatoriaus darbuotojai bei jų šeimos nariai.

 

5. Žaidimo prizų fondas: Žaidimo dalyviai gali laimėti vieną prizą iš prizinio fondo, kurį sudaro:

-        Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S IV2 vnt.;

-        Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Note 10.1 –  1 vnt.;

-        Viena kelionė į Antaliją (Turkija) dviems asmenims.

-        Viena kelionė į Rodo sąlą (Graikija) dviems asmenims.

 

6. Vienas pirkimo kvitas gali būti užregistruotas internetiniame tinklalapyje www.nomeda-saldumynai.lt tik vieną kartą. Vienas žaidimo dalyvis turi teisę dalyvauti žaidime ir registruoti neribotą skaičių skirtingų pirkimo kvitų, kuriuose viena iš prekių yra NOMEDA šokoladas.

7. Registruojant pirkimo kvitą reikia nurodyti žaidimo dalyvio vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, miestą, kuriame gyvena žaidimo dalyvis bei pirkimo čekio numerį. Po registracijos, pirkimo čekį būtina išsaugoti, kadangi žaidimo prizų laimėtojai prieš atsiimdami prizą turės pateikti žaidimo organizatoriui pirkimo čekį, kuriame viena iš prekių yra NOMEDA šokoladas. Registracija žaidime suteikia žaidimo organizatoriui teisę naudoti žaidimo prizų laimėtojų vardus ir nuotraukas interneto tinklalapyje www.nomeda-saldumynai.lt. Žaidimo dalyviai taip pat žino, sutinka ir leidžia, kad žaidimo metu surinkti jų asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais, naudojami žaidimo organizavimui bei vykdymui, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų viešą paskelbimą, o taip pat statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.

8. Žaidimo prizų laimėtojai bus išrinkti atsitiktinio traukimo būdu nurodytomis dienomis:

-        2014.02.28 ir 2014.03.14 bus išrinkti išmaniojo telefono Samsung Galaxy S IV laimėtojai;

-        2014.03.21 bus išrinktas planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Note 10.1 laimėtojas;

-        2014.04.01 bus išrinktas kelionės į Antaliją (Turkija) dviems asmenims laimėtojas;

-        2014.04.01 bus išrinktas kelionės į Rodo sąlą (Graikija) dviems asmenims laimėtojas.

Visi žaidimo dalyviai užsiregistravę žaidimo laikotarpiu dalyvaus kiekvieno iš prizų laimėtojo rinkimo metu.  Laimėjimai į pinigus ar kitus prizus nekeičiami.

9. Su žaidimo laimėtojais bus susisiekta per 48 valandas registracijoje nurodytu telefonu ir elektroninio pašto adresu nuo žaidimo laimėtojų traukimo dienos. Papildomai žaidimo laimėtojų sąrašas bus paskelbtas interneto tinklalapyje www.nomeda-saldumynai.lt. Žaidimo laimėtojai prizus privalo atsiimti per 14 kalendorinių dienų, adresu  V. A. Graičiūno g. 26 , Vilnius. Laimėtojas taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs laimėjimo netenka teisių į jį, tokio laimėtojo nustatymas tampa negaliojančiu. Prizas grąžinamas į prizų fondą ir ištraukiamas naujas laimėtojas kito traukimo metu.

10. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo sąlygas, laimėtojų išrinkimo datą ir prizų išdavimo tvarką bei iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.nomeda-saldumynai.lt.